Soberton Inc.
Produkt-Nr.:
WSPH-2415
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.705
$3.705
10
$3.0609
$30.609
25
$2.82378
$70.5945
50
$2.65202
$132.601
100
$2.48691
$248.691
450
$2.145442
$965.4489
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Frequency Range | 1 kHz ~ 10 kHz |
| Shape | Oval |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Height - Seated (Max) | 0.173" (4.40mm) |
| Termination | Wire Leads |
| Size / Dimension | 0.945" L x 0.591" W (24.00mm x 15.00mm) |
| Product Status | Active |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Ratings | - |
| Series | WSP |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 1 W |
| Technology | Magnetic |
| Power - Max | 1.2 W |
| Frequency - Self Resonant | 1kHz |
| Mfr | Soberton Inc. |
| Material - Cone | Polyethylene Naphthalate (PEN) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 8 Ohms |
| Efficiency - dBA | 89.00 |
| Efficiency - Testing | 100mW/100mm |