WSR3R1800FEK
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSR3R1800FEK
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
4527
Beschreibung:
RES 0.18 OHM 1% 3W 4527
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.100" (2.54mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 4527
Ratings AEC-Q200
Resistance 180 mOhms
Series WSR
Power (Watts) 3W