Soberton Inc.
Produkt-Nr.:
WST-0905S
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUZZER MAGNETIC 5V 9.6MM TH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.4415
$2.4415
10
$2.02635
$20.2635
25
$1.87036
$46.759
40
$1.7575
$70.3
80
$1.648725
$131.898
440
$1.412498
$621.49912
1000
$1.397032
$1397.032
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Input Type | Zero-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.209" (5.30mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 5 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.378" Dia (9.60mm) |
| Current - Supply | 35mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 4 ~ 6V |
| Ratings | Washable |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | WST |
| Sound Pressure Level (SPL) | 83dB @ 5V, 10cm |
| Technology | Magnetic |
| Mfr | Soberton Inc. |
| Frequency | 2.73kHz |
| Operating Mode | Single Tone |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |