Soberton Inc.
Produkt-Nr.:
WST-1310S-2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUZZER MAGNETIC 5V 12.8X12.8 SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.489
$2.489
10
$2.06245
$20.6245
25
$1.9038
$47.595
50
$1.78885
$89.4425
100
$1.678175
$167.8175
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Input Type | Zero-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.406" (10.30mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Solder Pads |
| Voltage - Rated | 5 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm) |
| Current - Supply | 30mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 4 ~ 7V |
| Ratings | Washable |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | WST |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB @ 5V, 10cm |
| Technology | Magnetic |
| Mfr | Soberton Inc. |
| Frequency | 2.3kHz |
| Operating Mode | Single Tone |
| Port Location | Top |
| Package | Tape & Reel (TR) |