Soberton Inc.
Produkt-Nr.:
WT-2506
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUZZER MAGNETIC 6V 25MM TH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.603
$2.603
10
$2.1527
$21.527
25
$1.9874
$49.685
50
$1.86732
$93.366
100
$1.7518
$175.18
500
$1.500791
$750.3955
1000
$1.484346
$1484.346
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Input Type | Zero-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.504" (12.80mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 6 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Current - Supply | 70mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 3 ~ 7V |
| Ratings | Washable |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Series | WT |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB @ 6V, 10cm |
| Technology | Magnetic |
| Mfr | Soberton Inc. |
| Frequency | 1.25kHz |
| Operating Mode | Single Tone |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |