WT100-KM1KM1-24INCH
WITHWAVE CO LTD
Produkt-Nr.:
WT100-KM1KM1-24INCH
Hersteller:
WITHWAVE CO LTD
Beschreibung:
CBL ASSY 2.92MM PLUG TO PLUG 24"
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type -
2nd Contact Gender Male
1st Connector 2.92mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector 2.92mm Plug
Product Status Active
Series W-Test™
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr WITHWAVE CO LTD
1st Contact Gender Male
Style 2.92mm to 2.92mm
Features -
Package Bag
Frequency - Max 40 GHz