SICK, Inc.
Produkt-Nr.:
WT27L-2N430
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SENSOR PROXIMITY 800MM NPN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -10°C ~ 45°C (TA) |
| Ingress Protection | IP67 |
| Response Time | 500µs |
| Sensing Distance | 3.937" ~ 31.496" (100mm ~ 800mm) |
| Output Configuration | NPN |
| Sensing Method | Proximity |
| Light Source | Red (650nm) |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Connector, M12 |
| Series | W27-2 Laser |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | SICK, Inc. |
| Cable Length | - |
| Package | Bulk |
| Adjustment Type | Adjustable, Potentiometer |
| Base Product Number | WT27L |