WTB100PR9-N49
AirBorn
Produkt-Nr.:
WTB100PR9-N49
Hersteller:
AirBorn
Beschreibung:
.100 PCB BOARD MOUNT CONNECTOR
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Number of Rows 2
Number of Positions 100
Voltage Rating -
Color -
Contact Finish Thickness -
Current Rating (Amps) 5A
Contact Finish Gold
Termination Solder
Connector Usage -
Mounting Type Through Hole, Right Angle
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Series W
Number of Columns 50
Connector Style -
Mfr AirBorn
Pitch 0.100" (2.54mm)