AirBorn
Produkt-Nr.:
WTB60PR7SY-3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
.100 PCB BOARD MOUNT CONNECTOR
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$114.0285
$114.0285
5
$95.0285
$475.1425
10
$64.7235
$647.235
25
$41.933
$1048.325
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -65°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 60 |
| Voltage Rating | - |
| Color | - |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Connector Usage | - |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | W |
| Number of Columns | 30 |
| Connector Style | - |
| Mfr | AirBorn |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | Mating Guide, Mounting Flange |
| Package | Bag |
| Contact Layout, Typical | - |