SICK, Inc.
Produkt-Nr.:
WTB9M4L-3P1191
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SENSOR PROXIMTY 400MM PNP 2M CBL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -10°C ~ 50°C (TA) |
| Ingress Protection | IP66, IP67, IP69K |
| Response Time | 1ms |
| Sensing Distance | 0.984" ~ 15.748" (25mm ~ 400mm) |
| Output Configuration | PNP |
| Sensing Method | Proximity |
| Light Source | Red Laser Diode (650nm) |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Cable |
| Series | W9L-3 |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | SICK, Inc. |
| Cable Length | 78.74" (2m) |
| Package | Bulk |
| Adjustment Type | Adjustable, 5-Turn Potentiometer |
| Base Product Number | WTB9M4L |