Signal Transformer
Produkt-Nr.:
WTM-7R0K-A28
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
MULTI-COIL WIRELESS CHARGING COI
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | 12A |
| Q @ Freq | - |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 7A |
| Size / Dimension | 3.70" L x 2.05" W x 0.16" H (94.0mm x 52.0mm x 4.0mm) |
| Product Status | Active |
| DC Resistance (DCR) | 45mOhm Max |
| Inductance | 6.5µH, 7µH |
| Series | WCC |
| Function | Transmitter |
| Type | 3 Coil, 1 Layer |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Signal Transformer |
| Package | Box |