WX095220WF50238BJ2
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WX095220WF50238BJ2
Beschreibung:
CAP CER 5000PF 12KV SCREW
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 8.661" (220.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 12000V (12kV)
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.740" Dia (95.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Ratings -
Series TWX
Package / Case Nonstandard, Screw Terminals
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 5000 pF