Zuhause / Oscillators / WX5021C0133.330000
minImg
WX5021C0133.330000
Diodes Incorporated
Produkt-Nr.:
WX5021C0133.330000
Beschreibung:
XTAL OSC TCXO 133.3300MHZ LVPECL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 60mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 90mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series SaRonix-eCera™ WX
Function Enable/Disable
Type TCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Diodes Incorporated
Base Resonator Crystal
Frequency 133.33 MHz