TE Connectivity Laird
Produkt-Nr.:
WXR1850TN
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
RF ANT 1.9GHZ WHIP TILT TNC MALE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Frequency Range | 1.85GHz ~ 1.99GHz |
| Applications | Bluetooth, WLAN |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | TNC Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Height (Max) | 7.000" (177.80mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | Bluetooth, WiFi |
| VSWR | 2 |
| Series | WXR |
| Antenna Type | Whip, Tilt |
| Frequency (Center/Band) | 1.9GHz |
| Power - Max | 50 W |
| Mfr | TE Connectivity Laird |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 1dBi |
| Frequency Group | UHF (1GHz ~ 2GHz) |
| Base Product Number | WXR1850 |