WYO123MCMCF0KR
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WYO123MCMCF0KR
Beschreibung:
CAP CER 0.012UF 440VAC Y5U RDL
Auf Lager : 2107
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) 0.945" (24.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 440VAC
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.827" Dia (21.00mm)
Capacitance 0.012 µF