WYO222MCMBRAKR
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WYO222MCMBRAKR
Beschreibung:
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
Auf Lager : 4750
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 440VAC
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.354" Dia (9.00mm)
Capacitance 2200 pF