WYO252MCMBRCKR
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WYO252MCMBRCKR
Beschreibung:
CAP CER 2500PF 440VAC Y5U RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 440VAC
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.354" Dia (9.00mm)
Capacitance 2500 pF