WYO332MCMBLAKR
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WYO332MCMBLAKR
Beschreibung:
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) 0.512" (13.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 440VAC
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Temperature Coefficient Y5U (E)
Product Status Active
Ratings X1, Y2
Series WYO
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 3300 pF