WYO332MCMCRAKR
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WYO332MCMCRAKR
Beschreibung:
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
Auf Lager : 1209
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) 0.512" (13.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Voltage - Rated 440VAC
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Capacitance 3300 pF