Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
X-10GW22
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 30V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$34.0005
$34.0005
10
$25.498
$254.98
25
$23.37304
$584.326
40
$21.956638
$878.26552
80
$20.540074
$1643.20592
230
$19.831792
$4561.31216
440
$19.1235
$8414.34
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Position | 1.266" (32.2mm) |
| Operating Temperature | -25°C ~ 80°C |
| Release Force | 35gf |
| Ingress Protection | IP00 |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Lever, Roller |
| Current Rating (Amps) | 10A (DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Series | X |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 220gf |
| Overtravel | 0.094" (2.4mm) |
| Electrical Life | 100,000 Cycles |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Pretravel | - |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | X-10G |
| Differential Travel | 0.065" (1.7mm) |