PUI Audio, Inc.
Produkt-Nr.:
X-2629-TWT-2-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 12V 26.3MM TH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.6385
$3.6385
10
$3.00675
$30.0675
25
$2.774
$69.35
50
$2.60528
$130.264
100
$2.442925
$244.2925
450
$2.107518
$948.3831
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.882" (22.40mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.035" Dia (26.30mm) |
| Current - Supply | 40mA |
| Product Status | Active |
| Voltage Range | 5 ~ 18V |
| Ratings | Washable |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | X |
| Sound Pressure Level (SPL) | 110dB @ 12V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Frequency | 2.9kHz |
| Operating Mode | Single Tone |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |