PUI Audio, Inc.
Produkt-Nr.:
X-4328-TT-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
BUZZER PIEZO 9V 43MM TH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Input Type | DC |
| Height - Seated (Max) | 0.571" (14.50mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 9 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.693" Dia (43.00mm) |
| Current - Supply | 12mA |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage Range | 3 ~ 20V |
| Ratings | - |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Series | X |
| Sound Pressure Level (SPL) | 95dB @ 9V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Frequency | 2.8kHz |
| Operating Mode | Single Tone |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |