Zuhause / Crystals / X12A032000B81H-HZ
minImg
X12A032000B81H-HZ
Harmony Electronics Corp / H.ELE.
Produkt-Nr.:
X12A032000B81H-HZ
Beschreibung:
HSX1210A/32MHZ/8PF/10PPM/10PPM/-
Benutzer handbuch
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.012" (0.30mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series HSX1210A
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Harmony Electronics Corp / H.ELE.
Frequency 32 MHz