Zuhause / Crystals / X2R019200BZ1H-CHZ
minImg
X2R019200BZ1H-CHZ
Harmony Electronics Corp / H.ELE.
Produkt-Nr.:
X2R019200BZ1H-CHZ
Beschreibung:
HSX221SR/19.2MHZ/7PF/10PPM/-30~8
Benutzer handbuch
Load Capacitance 7pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings -
Series HSX221SR
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Harmony Electronics Corp / H.ELE.
Frequency 19.2 MHz