Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
X40034S14-B
Hersteller:
Paket:
14-SOIC
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC SUPERVISOR 3 CHANNEL 14SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Reset Timeout | Adjustable/Selectable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage - Threshold | 1.3V, 2.9V, 4.6V |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Number of Voltages Monitored | 3 |
| Series | - |
| Type | Multi-Voltage Supervisor |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | Push-Pull, Totem Pole |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Reset | Active High |
| Base Product Number | X40034 |