Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
X40239S16I-BT1
Hersteller:
Paket:
16-SOIC
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC SUPERVISOR 3 CHANNEL 16SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | Adjustable/Selectable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage - Threshold | 1.75V, 2.95V, 4.45V |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Number of Voltages Monitored | 3 |
| Series | - |
| Type | Multi-Voltage Supervisor |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output | Open Drain, Open Drain |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Reset | Active High/Active Low |
| Base Product Number | X40239 |