Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
X4285V8I
Hersteller:
Paket:
8-TSSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 100ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage - Threshold | 4.38V |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Output | - |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Reset | Active High |
| Base Product Number | X4285 |