Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
X5083S8I
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.2205
$3.2205
10
$2.75785
$27.5785
25
$2.584
$64.6
100
$2.333485
$233.3485
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 100ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage - Threshold | 4.38V |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | X5083 |