Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
X5163S8Z-2.7
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.605
$5.605
10
$5.03215
$50.3215
25
$4.75722
$118.9305
100
$4.122905
$412.2905
250
$3.911492
$977.873
500
$3.509775
$1754.8875
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Reset Timeout | 100ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage - Threshold | 2.63V |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | X5163 |