Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
X80201V20I
Hersteller:
Paket:
20-TSSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC PWR SUPPLY SEQUENCER 20TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Power Supply Sequencer |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2.5 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 0.95V ~ 5.5V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | X80201 |