Zuhause / RF Antennas / X9001546-4GDSMB
minImg
X9001546-4GDSMB
Ethertronics/AVX
Produkt-Nr.:
X9001546-4GDSMB
Hersteller:
Ethertronics/AVX
Beschreibung:
ANTENNA EXTERNAL, 4G/LTE SWIVEL
Benutzer handbuch
Frequency Range 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz
Applications LTE, LoRa, LPWAN, Sigfox
Number of Bands 8
Ingress Protection -
Termination SMA Male
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 6.614" (168.00mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard 802.15.4, Cellular
VSWR -
Series -
Antenna Type Whip, Tilt
Frequency (Center/Band) 700MHz, 750MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 2.1GHz, 2.7GHz