Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
X9110TV14Z
Hersteller:
Paket:
14-TSSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC XDCP SGL 1024TAP 100K 14TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Temperature Coefficient (Typ) | ±300ppm/°C |
| Number of Taps | 1024 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Series | XDCP™ |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Resistance (Ohms) | 100k |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Taper | - |
| Base Product Number | X9110 |