Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
X9317US8IZ
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC DGTL POT 50KOHM 100TAP 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.4715
$9.4715
10
$8.5519
$85.519
25
$8.15404
$203.851
100
$7.080255
$708.0255
250
$6.762024
$1690.506
500
$6.266675
$3133.3375
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Configuration | Potentiometer |
| Temperature Coefficient (Typ) | ±300ppm/°C |
| Tolerance | ±20% |
| Number of Taps | 100 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | XDCP™ |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 5V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Resistance (Ohms) | 50k |
| Features | - |
| Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) | 200 |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Taper | Linear |
| Interface | Up/Down (U/D, INC, CS) |
| Base Product Number | X9317 |