Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
X9511WSZT1
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC DGTL POT 10KOHM 32TAP 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.7
$5.7
10
$5.11575
$51.1575
25
$4.83588
$120.897
100
$4.191115
$419.1115
250
$3.976168
$994.042
500
$3.567801
$1783.9005
1000
$3.008992
$3008.992
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Configuration | Potentiometer |
| Temperature Coefficient (Typ) | 300ppm/°C |
| Tolerance | ±20% |
| Number of Taps | 32 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | XDCP™ |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 5V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Features | - |
| Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) | 40 |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Taper | Linear |
| Interface | Pushbutton |
| Base Product Number | X9511 |