Renesas Electronics America Inc
Produkt-Nr.:
X9530V14IT1
Hersteller:
Paket:
14-TSSOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC LASER CTRLR 5.5V 14TSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 9 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Series | - |
| Type | Laser Diode Controller (Fiber Optic) |
| Current - Modulation | - |
| Data Rate | - |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | X9530 |