IDEC
Produkt-Nr.:
XA1E-BV311-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
16MM EMERGENCY-STOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$49.78
$49.78
5
$44.4524
$222.262
10
$41.5587
$415.587
25
$37.97036
$949.259
50
$35.5395
$1776.975
100
$33.22416
$3322.416
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Reset Operation | Twist |
| Operating Temperature | -25°C ~ 60°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Solder Lug |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 16.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC), 2A (DC) |
| Circuit | DPST-NO/NC |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Includes | - |
| Series | XA |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | On-Off, Off-On |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | IDEC |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | XA1E |