IDEC
Produkt-Nr.:
XA1E-BV3U01T-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
E-STOP SWITCH UNIBODY
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$55.366
$55.366
5
$51.319
$256.595
10
$47.26725
$472.6725
25
$43.89114
$1097.2785
50
$40.51484
$2025.742
100
$38.489155
$3848.9155
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Reset Operation | Pull or Twist |
| Operating Temperature | -25°C ~ 60°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 16.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC), 2A (DC) |
| Circuit | SPST-NC |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | XA |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | On-Off |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | IDEC |
| Features | - |
| Package | Bulk |