IDEC
Produkt-Nr.:
XA1E-BV3U02T-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
E-STOP SWITCH UNIBODY
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$63.2795
$63.2795
5
$58.6473
$293.2365
10
$54.017
$540.17
25
$50.15924
$1253.981
50
$46.30072
$2315.036
100
$43.985665
$4398.5665
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Reset Operation | Pull or Twist |
| Operating Temperature | -25°C ~ 60°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 16.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC), 2A (DC) |
| Circuit | DPST-NC |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | XA |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | On-Off |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | IDEC |
| Features | - |
| Package | Bulk |