JST Sales America Inc.
Produkt-Nr.:
XADRP-16V
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 16POS 2.50MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.30305
$3.0305
25
$0.26676
$6.669
50
$0.24491
$12.2455
100
$0.23541
$23.541
250
$0.211356
$52.839
500
$0.201761
$100.8805
1000
$0.168131
$168.131
2500
$0.15372
$384.3
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 16 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | XAD |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | JST Sales America Inc. |
| Pitch | 0.098" (2.50mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | XADR |