JST Sales America Inc.
Produkt-Nr.:
XADRP-26V
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT HSG 26POS 2.50MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.3895
$0.3895
10
$0.3325
$3.325
25
$0.29298
$7.3245
50
$0.26942
$13.471
100
$0.25878
$25.878
250
$0.23237
$58.0925
500
$0.221825
$110.9125
1000
$0.184851
$184.851
2500
$0.169005
$422.5125
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 26 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | XAD |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | JST Sales America Inc. |
| Pitch | 0.098" (2.50mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | XADR |