XAL1010-221MED
Coilcraft
Produkt-Nr.:
XAL1010-221MED
Hersteller:
Coilcraft
Beschreibung:
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 20% TO
Auf Lager : 854
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 165°C
Current - Saturation (Isat) 98.8A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.394" (10.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 41 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.445" L x 0.394" W (11.30mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 0.5mOhm Max
Inductance 220 nH
Series XAL1010
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 115MHz