XB1004-BD-000V
MACOM Technology Solutions
Produkt-Nr.:
XB1004-BD-000V
Paket:
Die
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
MMIC,DIE,BUF,16-30G,GEL PAK
Benutzer handbuch
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 100mA
Product Status Active
Supplier Device Package Die
Series -
Package / Case Die
Voltage - Supply 4V
Test Frequency 16GHz ~ 30GHz
Mfr MACOM Technology Solutions
Frequency 16GHz ~ 30GHz