XB1007-QT-0GPT
MACOM Technology Solutions
Produkt-Nr.:
XB1007-QT-0GPT
Paket:
16-PQFN (3x3)
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
MMIC,PK,BUF,4-11GHZ,T&R,16L QFN(
Benutzer handbuch
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 100mA
Product Status Active
Supplier Device Package 16-PQFN (3x3)
Series -
Package / Case 16-VFQFN Exposed Pad
Voltage - Supply -
Test Frequency 4GHz ~ 11GHz
Mfr MACOM Technology Solutions
Frequency 4GHz ~ 11GHz