TGS
Produkt-Nr.:
XB25M00000S420
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CRYSTAL 25MHZ 30ppm, 20pF 4 Pads
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
2000
$0.651225
$1302.45
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Load Capacitance | 20pF |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | CM75 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | TGS |
| Frequency | 25 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |