Schneider Electric
Produkt-Nr.:
XB4BA51
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
HARMONY XB4, PUSH BUTTON, METAL,
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$39.1115
$39.1115
10
$35.3039
$353.039
25
$33.82418
$845.6045
50
$31.71024
$1585.512
100
$30.65327
$3065.327
250
$28.962004
$7240.501
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP66/IP67/IP69/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 6A (AC), 550mA (DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Mechanical Life | 10,000,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | Harmony XB4 |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Type | Standard |
| Switch Function | On-Off |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Electrical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | - |
| Package | Box |
| Color - Actuator/Cap | Yellow |