Omron Electronics Inc-EMC Div
Produkt-Nr.:
XC4K-1542
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN DIN PLUG 15POS PCB RA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 15 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| Contact Finish | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Pitch | 0.400" (10.16mm) |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Number of Positions Loaded | - |
| Style | - |
| Features | - |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | XC4K |