Omron Electronics Inc-EMC Div
Produkt-Nr.:
XC5A-0122
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN DIN PLUG 100POS PCB RA GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.1625
$11.1625
10
$9.8933
$98.933
25
$9.51292
$237.823
50
$9.13254
$456.627
100
$8.62524
$862.524
250
$7.864138
$1966.0345
500
$7.356781
$3678.3905
1000
$6.747945
$6747.945
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 100 |
| Contact Finish Thickness | 16.0µin (0.41µm) |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | XC5 |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Number of Positions Loaded | All |
| Style | B |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | XC5A |