Omron Electronics Inc-EMC Div
Produkt-Nr.:
XC5A-2022
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN DIN PLUG 20POS PCB RA GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.306
$3.306
10
$2.9982
$29.982
25
$2.83974
$70.9935
40
$2.773762
$110.95048
80
$2.641598
$211.32784
240
$2.311388
$554.73312
480
$2.245325
$1077.756
960
$1.915143
$1838.53728
2400
$1.915038
$4596.0912
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 20 |
| Contact Finish Thickness | 16.0µin (0.41µm) |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | XC5 |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Number of Positions Loaded | All |
| Style | B |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Package | Tray |
| Base Product Number | XC5A |