Omron Electronics Inc-EMC Div
Produkt-Nr.:
XC5D-9621
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN DIN RCPT 96POS PCB GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.79
$7.79
10
$7.01005
$70.1005
30
$6.60345
$198.1035
60
$6.434036
$386.04216
90
$6.264718
$563.82462
240
$5.587501
$1341.00024
450
$5.248854
$2361.9843
960
$4.639316
$4453.74336
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 96 |
| Contact Finish Thickness | 16.0µin (0.41µm) |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | XC5 |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Number of Positions Loaded | All |
| Style | C |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Package | Tray |
| Base Product Number | XC5D |