Omron Electronics Inc-EMC Div
Produkt-Nr.:
XC5E6421A
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN DIN PLUG 64POS PCB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.973
$6.973
10
$6.3042
$63.042
25
$5.95536
$148.884
50
$5.81001
$290.5005
100
$5.5195
$551.95
250
$4.93848
$1234.62
500
$4.64797
$2323.985
1000
$4.066978
$4066.978
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 64 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Contact Finish | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | XC5 |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Number of Positions Loaded | 64 |
| Style | Q |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | XC5E |